سایت روز شادی در حال بروز رسانی میباشد در صورت مشکل پوزش ما را بپذیرید

تم تولد

از دیرباز تولد کودک در خانواده باعث شادی کل خانواده و اقوام بوده است و همچنین هرسال برای کودک تولدی گرفته می شود تا بفهمد یکسال بزرگتر شده و نیز باید این یکسال را در رفتار و اخلاق خود تاثیر دهد. تولد همیشه باعث شادی بوده است و نیز باعث جمع شدن خانواه و اقوام دورهم میشده است. درقدیم وقتی برای بچه ای  می گرفته اند تنها یک کیک بوده و چند شمع و وسایل دیگر اما امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و نیز زیاد شدن امکانات می توان تولد را با شکوه و زیبایی بیشتر برگزار کرد.

امروزه دیگر می توان تم تولد مورد علاقه فرزند دلبندتان را سفارش دهید و همه ی وسایل جشن خود را با آن تزیین کنید تا باعث زیبایی بیشتر شود. در اصل تم تولد یک زمینه مناسب برای جشن تولد محسوب می شود که در آن آرایش مناسبی از وسایل مورد نیاز تولد و بادکنک تولد در کنار هم قرار می گیرد.

در تم تولد شخصیتی کارتونی و یا رنگ مورد پسند فرزندتان را باید یکی از اصول مهم برای برقراری جشنی زیبا و دوس داشتنی برای فرزند دلبندتان در نظر بگیرید. کودکان با خواندن کتاب و یا تماشا کردن شخصیت کارتونی الگویی برای خود در نظر گرفته اند و افکار کودکانشان به طور مکرر مدت ها در ذهنشان مرور می شود ، به نمایش گذاشتن تم تولد این شخصیت برایشان می تواند این را به خود اثبات کنند که شما توجه خاصی به انان دارید و برای افکارشان ارزش قائل می شوید.

برای یک تم تولد خوب باید موارد زیر را رعایت کنید:
لوازم تم تولد
لوازم تم تولد را به طور کامل تهیه کنید و میز تولد را با چیدمانی زیبا از ظروف تم تولد تهیه شده نقش ببندید. قبل از هر چیز میز تولد را به ابعاد مناسب بسته به تعداد میهمانان و تنقلات در نظر گرفته شده تهیه کنید. حد الامکان از رومیزی مناسب با تناسب رنگ تم تولد استفاده کنید تا ظروف و خوراکی های تم تولد زیباتر بر روی میز جلوه کنند. خوراکی ها و نوشیدنی های تم دار را بصورت طبقه بندی شده بر روی میز قرار دهید و فضایی را بر روی میز خالی نگذارید. به طور مثال ابمیوه های جشن را که با لیبل تم طرح دار کرده اید بصورت طبقه بندی در انتهای میز قرار بدهید. علاوه بر ظروف مقوایی تم از ظروف کریستال و شیشه ای برای خوش نقش کردن میز تولد استفاده کنید و از تنقلات و خوراکی هایی که تا حدی رنگ تم را دارا ممی باشند داخل آن استفاده کنید.

بادکنک آرایی تم تولد
بادکنک ارایی تم تولد از جمله ارکان مهم در تزئینات جشن محسوب می شود و حتما رنگ پایه بادکنک را از رنگ تم تولد قرار بدهید.

تم تولد
تم تولد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 روز شادی در جیب شما!

نرم افزار مارا دریافت کنید و در هر جایی که هستید خرید کنید.

دانلود رایگان      

        

تماس با ما

  • صفحه ما در اینستاگرام
  • 021-88955576  ,  09358578277
  • info@roozshadi.com
  • تهران-کارگر شمالی-خیابان شانزدهم(فرشی مقدم)-پارک علم و فناوری دانشگاه تهران-ساختمان شماره 2-طبقه 2-واحد 320

مارا دنبال کنید

  کانال تلگرام

 

 

cheap jordans wholesale nfl jerseys stainless jewelry wholesale cheap nfl jerseys cheap Nike Air Huarache shoes pompy wtryskowe bombas inyeccion Air Jordan 11 72-10 Retro Black Gym Red White air jordan 5 low chinese new year cubic zirconia wholesale cheap air yeezy 350 boost Authentic MCM Backpack for Sale air jordan 12 cheap cheap ugg boots jordans for sale